Właściwie zainstalowane, nowoczesne urządzenia automatyki wjazdu to nie tylko prostota w użytkowaniu i niezawodność, ale także bezpieczeństwo oraz inteligentna praca w każdych warunkach.

W Wodoracki Gates and Automation Solutions jesteśmy przekonani, że bez rzetelnej analizy parametrów technicznych bramy takich jak długość skrzydła, ciężar, wzór wypełnienia skrzydła bramy oraz miejsce użytkowania, wybór automatyki do bramy może okazać się niewłaściwy i tym samym bardzo kosztowny.

Automatyka bram, którą Państwu oferujemy, to napędy bramowe spełniające trzy podstawowe i najważniejsze kryteria- są bezpieczne w użytkowaniu, ciche podczas pracy oraz wykazujące wieloletnią bezawaryjność.

Proponujemy tylko sprawdzone i wydajne siłowniki uznanych włoskich marek takich jak BFT, KEY, NICE, CAME, a także niemieckiego producenta automatykiMARANTEC.

Wiele zależy od jakości przeprowadzonego montażu

Zaopatrujemy osiedla mieszkaniowe, firmy oraz instytucje państwowe w kontrole dostępu. Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania parkingowe służące przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa i komfortu. Szlabany, które oferujemy można dowolnie konfigurować i dostosować ich pracę w zależności od wymogów i procedur zarządcy inwestycji.

Dostarczamy i montujemy szlabany wjazdowe firm CAME, BFT, BENINCA oraz NICE, od wykonania fundamentów poprzez rozprowadzanie odpowiedniej instalacji elektrycznej aż do zamocowania jednostki i wyposażenia jej we wszystkie akcesoria dodatkowe umożliwiające inteligentną, wydajną i bezpieczną pracę automatyki wjazdu.

Wiemy, że nawet najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia automatyki nie zapewnią cichej, płynnej i bezawaryjnej pracy bez właściwie przeprowadzonego montażu . Dlatego w rozwiązaniach WGAS, ogromny nacisk kładziemy na dokładność techniczną jego wykonania, co przekłada się na wysoką kulturę pracy urządzeń i jednocześnie minimalizuje ryzyko wystąpienia w przyszłości jakichkolwiek awarii.