Stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii dla maksymalnego komfortu i oszczędności czasu naszych odbiorców.

Inteligentne technologie to sprytne akcesoria i urządzenia dodatkowe, które sprawiają, że obsługa automatyki wjazdu staje się dziecinnie prosta i jeszcze przyjemniejsza. Można zapomnieć o pilotach zdalnego sterowania- wystarczy telefon lub laptop, aby w intuicyjny sposób otworzyć automatyczną bramę, szlaban wjazdowy lub bramę garażową z dowolnego miejsca na świecie i otrzymać informację zwrotną o efekcie polecenia sterującego- brama zamknięta, otwarta, w położeniu pośrednim.

Jako uzupełnienie automatyki wjazdu oferujemy wideodomofony WiFi oraz moduły sterujące WiFi i GSM firmy IGATE, NICE, CAME oraz FERMAX, aby rozbudować zamontowaną automatykę o dodatkowe możliwości sterowania i wykorzystać maksymalnie potencjał tych urządzeń.

W swojej ofercie jako alternatywę dla pilotów zdalnego sterowania automatyki wjazdu posiadamy m.in.:

Pętle indukcyjne do otwierania automatyki bram i szlabanów na zasadzie detekcji metalowych elementów podwozia samochodu. Klawiatury kodowe automatyka lub furtka jest otwierana za pomocą kombinacji cyfr. Czytniki zbliżeniowe – po przyłożeniu do urządzenia zaprogramowanej karty lub breloka wydawane jest polecenie sterujące automatyką. Systemy sterowania za pomocą sieci GSM – pozwalające na obsługę automatycznej bramy lub szlabanu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem telefonu komórkowego.